Čo je to hodinový prenájom webového štúdia

Aby sme vám vysvetlili pojem “hodinový prenájom webového štúdia”, musíme si najskôr vysvetliť čo je to “outsourcing”.

Outsourcing je vo svete známy a využívaný už mnoho rokov, ale na Slovensku je tento pojem stále relatívnou novinkou. O čo teda ide?

Niečo outsourcovať znamená dať urobiť niečo niekomu inému. Môže to byť niečo, čo sami neviete. Ale môže to byť aj niečo, čo síce dokážete urobiť aj sami, ale nemáte na to čas, chuť alebo energiu.

Hlavnou výhodou outsourcovania je získanie voľného času a kreatívnej energie na robenie toho, čomu sa chcete venovať – či už je to budovanie firmy, alebo nejaká iná kreatívna činnosť.

Ako využiť outsourcing pri online podnikaní

V dnešnej dobe vie úplne každý, že pri akomkoľvek podnikaní je nevyhnutné mať aj web stránku. Nie každý ale vie, že mať web stránku už nestačí. Treba toho urobiť omnoho viac.

Online marketing sa tvorbou web stránky iba začína. Čo je naozaj dôležité, je tvoriť kvalitný obsah a stránku pravidelne aktualizovať. Ak napríklad vlastníte internetový obchod, je nevyhnutné pravidelne aktualizovať ponúkané produkty. Ak vaša firma čokoľvek tvorí, je potrebné pravidelne aktualizovať vaše portfólio. To všetko zaberá čas a energiu, ktorú by ste vy alebo vaši zamestnanci mohli venovať niečomu inému. A vtedy prichádza vhod práve outsourcovanie, či v našom prípade hodinový prenájom webového štúdia.

Ako vám vieme pomôcť

Nechajte nás postarať sa o vašu web stránku. Pomôžeme vám s vytvorením štruktúry a obsahu vašej web stránky, napísaním textov či výberom vhodných fotografií a ich úpravou. Pomôžeme vám s aktualizáciou vašej web stránky, pridávaním nových položiek do vášho portfólia alebo nových produktov do vášho internetového obchodu. Pomôžeme vám so správou vášho webhostingu či emailov a inými technickými detailami spojenými s online podnikaním.

Venujte sa získavaniu nových zákaziek, klientov či zákazníkov. Budujte svoj biznis a sústreďte sa na to dôležité. My sa postaráme o všetko ostatné.


Predplatený kredit

Predplatené balíky môžete brať ako kredit pri mobilných operátoroch. Dopredu si zakúpite kredit v určitej výške (v našom prípade počet hodín) a ten míňate až pokiaľ sa celý váš kredit neminie. Po minutí kreditu máte možnosť kredit si opätovne doplniť alebo sa rozhodnúť pre mesačný paušál.

Ukážkový príklad

Ak si predplatíte napríklad 10 hodín a nejaká úprava stránky, ktorú si vyžiadate, nám zaberie 3 hodiny 15 minút, tie odpočíme a vám ostane ešte 6 hodín 45 minút, ktoré budete môcť využiť na iné práce kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Expirácia

Vaše predplatené hodiny a minúty (kredit) nikdy neexpirujú (nevyprší ich platnosť) a budete ich môcť využiť kedykoľvek, pokojne aj o rok.

Fakturácia

Vopred si objednáte balík s počtom hodín podľa vlastného výberu. Na danú sumu vám zašleme zálohovú faktúru. Po jej pripísaní na náš účet vám vystavíme konečný daňový doklad na danú sumu.

Zrušenie

Predplatený kredit nie je možné zrušiť a žiadať o vrátenie peňazí. Kredit, ktorý si raz predplatíte, ostane na vašom účte dovtedy, pokiaľ ho neminiete. Kredit nikdy neexpiruje.

Mesačné paušály

Mesačné paušály môžete brať ako paušály pri mobilných operátoroch. Dopredu si objednáte za zvýhodnenú cenu paušál v určitej hodnote (počet hodín), ktorý môžete v daný mesiac použiť. Každý mesiac sa vám paušál obnoví a vy získate nový počet hodín na daný mesiac.

Ukážkový príklad

Ak si predplatíte napríklad 10 hodín mesačne a nejaká úprava stránky, ktorú si vyžiadate v daný mesiac, nám zaberie 3 hodiny 15 minút, tie odpočítame a vám ostane ešte 6 hodín 45 minút, ktoré budete môcť využiť v daný mesiac na iné práce.

Expirácia

Ak v nejaký mesiac nevyužijete celý váš paušál, zvyšné hodiny a minúty sa vám presunú do nasledujúceho mesiaca. Presunuté hodiny a minúty neexpirujú (nevyprší ich platnosť) a budete ich môcť využiť kedykoľvek, pokojne aj o rok. Jedinou podmienkou je, že budete mať stále platný mesačný paušál.

Fakturácia

Vopred si objednáte paušál s počtom hodín podľa vlastného výberu. Na danú sumu vám budeme posielať zálohovú faktúru každý mesiac. Po pripísaní sumy na náš účet vám vystavíme konečný daňový doklad na daný paušál za daný mesiac.

Zrušenie

Mesačný paušál je možné kedykoľvek zrušiť. V tom prípade vám od nasledujúceho mesiaca nebudeme posielať zálohové faktúry. Predplatené hodiny a minúty (paušál), ktoré máte na účte, budete mať možnosť v mesiaci, kedy požiadate o zrušenie paušálu, vyčerpať v plnej výške. Od nasledujúceho mesiaca sa kredit na vašom účte anuluje.